גראן קנריה במצעד הגאווה של תל אביב 2022

משרד התיירות של גראן קנריה השתתף במצעד הגאווה של תל אביב ונתן חסות למסיבה המרכזית

ב-8 ביוני נחתו נציגים מגראן קנריה בנמל התעופה הבינלאומי בן גוריון כדי ליישם את אסטרטגיית הקידום שלהם בקרב הקהילה הגאה בישראל.

אנשי לשכת התיירות ומשפיעני רשת מהקהילה הגאה בגראן קנריה באו במגע עם השוק הישראלי, תחילה עם סדרת פגישות עם עיתונאים ומובילים בקהילה הגאה המקומית, ולאחר מכן בחסות שניתנה למסיבת הדרעק הפופולרית, שהתקיימה השנה במועדון הלילה Light House בנמל תל אביב.

במסיבה שחגגה אהבה בכל הצבעים והמינים, לגראן קנריה הייתה נוכחות חזקה כנותנת חסות עם עמדה ייחודית ברחבת הריקודים. דרך עמדה זו, יותר מאלפיים משתתפים ובליינים יכלו ללמוד על האי הספרדי והשירותים הידידותיים בו לקהילה הגאה, ובנוסף לקבל מתנות ממותגות כמו סופגי זיעה, מניפות ותיקים, ולטעום מהרום הקנרי המיוחד.

המשתתפים במסיבה זכו לרקוד לצד דראג קווין צבעוני במיוחד ומרשים מגראן קנריה ובמקביל קיבלו את המדריך הייעודי לקהילה הגאה בעברית, עם כל המידע המעודכן למי שמעז לגלות יעד ייחודי, עם אזור להט״בי מוצהר בו ניתן ליהנות מאקלים חמים ונעים בכל ימות השנה, מתקני אירוח אקסקלוסיביים לקהילה הגאה, כמו גם מסעדות ומרכזי ספא.

הפעילות השנייה הבולטת שביצעו מטעם לשכת התיירות של גראן קנריה במהלך הביקור בתל אביב הייתה השתתפות במצעד הגאווה ב-10 ביוני. הדראג קווין הקנרי בלט בין משתתפי המצעד והיווה אטרקציה עבור הקהל שהמתין בתור להצטלם איתו, לקבל מידע על היעד ומתנות ממותגות של היעד. חברי המשלחת והדראג קווין בפרט היו גם אטרקטיביים עבור העיתונות המקומית והבינלאומית שנכחה במצעד, כך שהמרואיינים יכלו להדגיש את השתתפותו של גראן קנריה בשבוע הגאווה מול המצלמות, לאשר את התעניינותם בשוק המקומי ולהזמין את הציבור הישראלי להגיע לגראן קנריה וליהנות מהאי .

הודות לכל הפעולות שבוצעו בישראל, גראן קנריה יצר התקרבות גדולה יותר לפלח הגאה המקומי. כמו כן, הצליח למקם את עצמו, כמתוכנן, כיעד חדש ושלם לתיירים בכל הגילאים והסגנונות, ובעיקר כיעד בלעדי עבור הקהילה הגאה, עם 2 מצעדי גאווה בשנה, הראשון במהלך חודש מאי ומצעד ״חורף״ בנובמבר.

לבסוף, התוצאות החיוביות של הביקור מאפשרות להמשיך ולפתח אסטרטגיות וקמפיינים חדשים עבור גראן קנריה בישראל במהלך 2022 ו-2023, עם אירועים נוספים, פגישות עסקיות, טיולי היכרות עם האי והגרלות.