משרד התיירות של גראן קנריה מעניק חופשה זוגית באי לקהל הישראלי

לאחר שנה של מפגשים וירטואליים ועבודה מאומצת במרכזי התיירות, גראן קנריה נכחה בשוק הישראלי לפני סוף השנה האזרחית ובכך ביססה את רצונה לקרוא לציבור לבוא ולבקר באי בעונה הבאה.

אירועי הגאווה בתל אביב השנה לא יסתכמו רק במוזיקה וחגיגות, בנוסף יהיו גם מתנות ופרסים מטעם גראן קנריה, האי הספרדי שפרש את חסותו על מסיבה של הליין הידוע דרעק. ימים ספורים לפני המסיבה, תיפתח פעילות מיוחדת לציבור הישראלי בו יוכלו הזוכים, בין היתר, לבקר במאספלומאס הדרומית, בה נמצא אחד ממרכזי התיירות הגאה הפופולריים ביותר באירופה.

אותם עוקבים יוכלו גם להכיר את החוויות השונות של משפיעני רשת ועיתונאים שונים שכבר ביקרו באי והפיקו תמונות מקצועיות, סרטונים, ביקורות והמלצות למטיילים.

השקת הפעילות תתקיים בחשבון האינסטגרם של התוכנית הידועה ׳ערב טוב עם גיא פינס׳ ביום שני ה-6 ביוני בשעה 19:00. פרסום הפעילות דרך הסטורי יכלול סרטון תדמית קצרצר של גראן קנריה וקישור לפוסט עם תנאי ההשתתפות. החל מרגע זה, הציבור יוכל להירשם ולנסות את מזלו ולזכות על כרטיסי טיסה ולינה לאי הספרדי הזה באמצע האוקיינוס ​​האטלנטי, יעד שטרם התגלה עבור הישראלים.

תנאי הפעילות אשר מפורטים גם בקישור ישיר מהפוסט עצמו, מחייבים את המשתתפים להיות בגירים, לעקוב אחר פרופיל האינסטגרם של GotoGranCanaria, לשתף את פוסט הפעילות ולתייג בן אדם נוסף עמו היו מעוניינים לטוס.

נוסף על כך, הפעילות תקודם דרך הרשתות החברתיות של ליין המסיבות דרעק, ובמסיבה של הליין שתיערך ב-8 ביוני בנמל תל אביב בחסות משרד התיירות של גראן קנריה. יותר מ-1,800 אנשים צפויים להשתתף באירוע, ובעזרת המשלחת הקנרית שיהיו נוכחים במסיבה, יוכלו להירשם ולקחת חלק בפעילות.

עם הכניסה למסיבה, המשתתפים יבחינו בדוכן הייחודי של משרד התיירות הקנרי, בו דראג וזמר מוכר מגראן קנריה יחכו לקהל הרחב ויהיו באינטראקציה עם הקהל הרחב לטובת הרישום לפעילות. הנציגים יפנו את המתעניינים ישירות לפוסט באינסטגרם בעזרת קוד QR כדי להקל על ההרשמה.

מי שיגיע לדוכן יוכל גם לקבל מידע נוסף על האטרקציות של האי כיעד לחופשה ובעיקר על השירותים לקהילה הגאה. בנוסף, יחולקו מתנות וצ׳ייסרים של הרום הקנרי המפורסם – ארוקאס (Arehucas), הידוע בשל תהליך היישון הארוך בחביות והארומה העזה של קני הסוכר ועצי האלון.

קיום הפעילות ומתן חסות למסיבה של הדרעק הוא צעד נוסף בשנת 2022 בהימור של משרד התיירות של גראן קנריה לגבי המגזר הגאה בישראל, והפגנת רצינות ועניין בשוק המקומי הכללי, שבו היא פועלת מאז 2019. אין ספק שמדובר ביעד עם פוטנציאל וחידוש עבור הקהלה הישראלי, שאם יבקר בו בוודאי ירצה לחזור.