גראן קנריה כבר נחתה בישראל

לאחר שנה של מפגשים וירטואליים ועבודה מאומצת במרכזי התיירות, גראן קנריה נכחה בשוק הישראלי לפני סוף השנה האזרחית ובכך ביססה את רצונה לקרוא לציבור לבוא ולבקר באי בעונה הבאה.

למרות החסמים שהמגיפה העולמית יצרה עבור עולם התיירות, גראן קנריה הצליחה, בשנת 2021, להמשיך בקשר רציף עם ישראל ולהיות היעד היחיד שקיים גם מפגשים פרונטליים. זה קרה במהלך בדצמבר, אז התקיימו מפגשים שונים, בעיקר בתל אביב, עם גורמים מובילים בתחום התיירות, עיתונאים ומשפיעני רשת.

המטרות היו שונות והתוצאות היו משביעות רצון. מלכתחילה, היה חיוני להיות בארץ כדי ללמוד ולהשיג, ממקור ראשון, נתונים על מצב הענף ובכך להעריך את הצעדים הטובים ביותר שיש לנקוט ב-2022.

מסיבות אלו, בוצעו סדרת פגישות מסחריות עם נציגים של מפעילי תיירות מהמובילים בישראל, פגישות שכללו הצגת היעד ושיתוף אינפורמציה לגבי המצב הבריאותי בגראן קנריה, שהוא יציב וחיובי. במקביל, נבדקו אסטרטגיות שונות של שיתופי פעולה יחד, כמו השקת חבילות עם טיסות ומלונות לאי, ואפשרות להפעיל קווים ישירים מתל אביב.

על אף שהתרחישים עשויים להשתנות בשל ההגבלות האפשריות שמטילות המדינות, הצדדים הסכימו כי כלכלת ישראל צומחת וכי הדבר ישפיע על הצריכה בחו"ל שאזרחים מבצעים ב-2022. במובן זה, המשתתפים בירכו על ההצעות מטעם גראן קנריה וחשבו שישנן אפשרויות מרובות לעבודה משותפת בשנת 2022 לקידום היעד בישראל ולהגדלת הטיולים לאי.

באופן דומה, התקיימו גם פגישות עם עיתונאים ועורכים של כלי תקשורת מרכזיים בישראל, המפרסמים מידע ותוכן על נסיעות וענף התיירות, מידע המגיע לקהל רב. כתוצאה מכך, הוסכם על פרסום מאמרים וקמפיינים תקשורתיים של גראן קנריה לאורך השנה. כך, היעד יהיה נוכח בערוצי התקשורת המרכזיים ויגיע לקהל, שלדברי העיתונאים והעורכים, ממשיך בחיפושים אחר חופשות והיעד הבא שלו לאורך כל השנה ונמצא במגמת עלייה.

לבסוף, אורגנה ארוחת איחוד עם משפיעני הרשת שהגיעו לביקור בלתי נשכח בגראן קנריה במהלך נובמבר כחלק מFAM Trip שארגנה לשכת התיירות. במהלכה, חלקו המשתתפים את החוויות מהאי ושיתפו בתגובות שהתקבלו ברשתות החברתיות שלהם מפרסום חומרים שהופקו במהלך שהותם. מפגש זה היה חשוב כדי לתת המשכיות לקבוצה שגובשה בנובמבר ולהמשיך ולחזק את הקשרים בין גראן קנריה לקהל באמצעות המשפיענים.

עם סדר היום הרחב של פעילויות ואירועים בשנת 2022, ברור שישנן הזדמנויות רבות עבור המשפיענים וחובבי הטיולים להמשיך ולהתחבר לאי ולהציע לעוקבים שלהם הצעות חדשות לשנה של מלאה בשמש, חופים, מנוחה והכי חשוב כיף בלתי נגמר.