חולמים לזכות בחופשה ופרסים נוספים?

בואו להשתתף בהגרלות שלנו ואולי לזכות בפרסים שווים במיוחד, בין הפרסים תוגרל חופשה זוגית ליעד שווה בספרד.

רבים מאתנו חולמים לזכות בפרסים שווים, כמו חופשה זוגית או לינה במלון שווה, אולי ארוחה זוגית במסעדת שף? החלטנו השנה להגשים לכם את החלומות ולהגריל בכל חודש! כן שמעתם נכון, החל מיוני 2019, בכל חודש אנחנו נגריל פרס שווה אחר בין המשתתפים.

בכל חודש נפרסם בדף הפייסבוק שלנו פוסט עם פרטים אודות ההגרלה והפרס. כל מה שתצטרכו לעשות הוא למלא אחר הוראות ההשתתפות בהגרלה ולהחזיק אצבעות שאתם תהיו אלה שזכו בפרס השווה שנגריל. בין הפרסים שנגריל יהיו למשל: לינה במלון מפנק, ארוחה זוגית במסעדת שף, פעילות אקסטרים שווה, כרטיסים למשחק כדורגל של ברצלונה/ריאל מדריד, כרטיסים להופעה או פסטיבל מוזיקה וגולת הכותרת חופשה זוגית (טיסות+מלון) לספרד.

אנחנו מרגישים שהתייר הישראלי תרם גילה את ספרד וחווה אותה באופן ממצה, ספרד הינו יעד המציע אלפי טיולים ויעדים מדהימים ואנחנו רוצים לתת לכם הזדמנות לגלות אותה בדיוק כפי שאנחנו מכירים אותה ולגרום לכם להתאהב מחדש ביעד הזה. אנחנו נציע פרסים ליעדים שהתייר הישראלי הממוצע טרם ביקר בהן.

בעמוד הפייסבוק שלנו תוכלו לקבל הכרה והצצה לעבר יעדים חדשים בספרד, לקרוא את מיטב הכתבות על נושאים שונים ומגוונים בספרד, החל ממסלולים דרך גסטרונומיה ועד מורשת והיסטוריה יהודית. כמו כן יעלו תכני וידאו, תמונות ותוכלו גם להיעזר בנו טרם הגעתכם לטיול בספרד בנוגע לייעוץ והכוונה ליעדים ומקומות חדשים שתהיו מעוניינים לטייל בהם.

כדי לקחת חלק בכל הכיף הזה כל מה שעליכם לעשות הוא לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו, ולהיות דרוכים לקראת פרסום מועדי ההגרלות שלנו.

בהצלחה לכולם!