חולמים לזכות בחופשה ופרסים נוספים?

בואו להשתתף בהגרלות שלנו ואולי לזכות בפרסים שווים במיוחד, בין הפרסים תוגרל חופשה זוגית ליעד שווה בספרד.

רבים מאתנו חולמים לזכות בפרסים שווים, כמו חופשה זוגית או לינה במלון שווה, אולי ארוחה זוגית במסעדת שף? החלטנו השנה להגשים לכם את החלומות ולהגריל בכל חודש! כן שמעתם נכון, החל מיוני 2019, בכל חודש אנחנו נגריל פרס שווה אחר בין המשתתפים.

בכל חודש נפרסם בדף הפייסבוק שלנו פוסט עם פרטים אודות ההגרלה והפרס. כל מה שתצטרכו לעשות הוא למלא אחר הוראות ההשתתפות בהגרלה ולהחזיק אצבעות שאתם תהיו אלה שזכו בפרס השווה שנגריל. בין הפרסים שנגריל יהיו למשל: לינה במלון מפנק, ארוחה זוגית במסעדת שף, פעילות אקסטרים שווה, כרטיסים למשחק כדורגל של ברצלונה/ריאל מדריד, כרטיסים להופעה או פסטיבל מוזיקה וגולת הכותרת חופשה זוגית (טיסות+מלון) לספרד.

אנחנו מרגישים שהתייר הישראלי טרם גילה את ספרד וחווה אותה באופן מלא, זוהי מדינה המציעה אלפי טיולים ויעדים מדהימים. אנחנו כאן כדי לתת לכם את ההזדמנות לגלות את ספרד כמו שאנחנו מכירים אותה, ולגרום לכם להתאהב מחדש. מידי חודש נציע פרסים ליעדים שהתייר הישראלי הממוצע טרם ביקר בהם.

בעמוד הפייסבוק שלנו תוכלו להכיר ולקבל הצצה ליעדים החדשים שאנו מציעים בספרד, לקרוא את מיטב הכתבות על הנושאים השונים והמגוונים בספרד- החל ממסלולים, דרך גסטרונומיה ועד מורשת והיסטוריה יהודית, כמו כן יעלו תכני וידאו ותמונות.
בנוסף תוכלו להיעזר בנו לייעוץ והכוונה ליעדים ומקומות חדשים שתהיו מעוניינים לטייל בהם, לבניית מסלולים, סגירת מלונות ופעילויות שונות ועוד.

כדי לקחת חלק בכל הטוב הזה כל מה שעליכם לעשות הוא לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו, ולהישאר מעודכנים לקראת פרסום מועדי ההגרלות שלנו.

בהצלחה לכולם!