גראן קנריה נוכח באירועי הגאווה של 2022 בתל אביב

לאחר שנה של מפגשים וירטואליים ועבודה מאומצת במרכזי התיירות, גראן קנריה נכחה בשוק הישראלי לפני סוף השנה האזרחית ובכך ביססה את רצונה לקרוא לציבור לבוא ולבקר באי בעונה הבאה.

במסגרת קידום היחסים בין גראן קנריה לישראל, האי הספרדי מהמר על שוק התיירות הגאה ויפגין נוכחות מרשימה בתל אביב במסגרת אירועי הגאווה. ב-8 ביוני יוקם דוכן מטעם משרד התיירות במסיבה המרכזית של הדרעק בהשתתפות דראג וזמר מוכר מהקהילה המקומית בגראן קנריה, וב-10 ביוני הם ישתתפו וייקחו חלק פעיל במסגרת מצעד הגאווה בתל-אביב.

 

במהלך הביקור בישראל, חברי המשלחת יקיימו מפגשים עם דמויות מפתח בקרב הקהילה הגאה בישראל, ושחקנים מרכזיים בשוק התיירות המתמחים בטיולים ייעודיים עבור הקהל הגאה.

 

ב-8 ביוני בלילה, המותג גראן קנריה יהדהד חזק במסיבת הדרעק שתתקיים בלייט האוס בנמל תל אביב. בהיותה נותנת החסות הרשמית של האירוע, גראן קנריה תפתח דוכן ממנו יסופקו מתנות מתויגות ותוצע טעימה מהרום הקנרי האקסקלוסיבי.

 

נציגי המשלחת הקנרית יהיו באינטראקציה ישירה עם הקהל במסיבה ויניעו את הנוכחים לקחת חלק ולהשתתף בפעילות שמאפשרת זכייה בחופשה זוגית בגראן קנריה בחסות משרד התיירות של גראן קנריה. הפעילות תושק עוד קודם לכן ותפורסם בדף האינסטגרם של ערב טוב, העמוד הרשמי של תוכנית הערב עם גיא פינס. כמו כן, ניתן להשתתף בה באמצעות חשבון האינסטגרם הבלעדי של גראן קנריה בישראל  gotograncanaria. מדובר בפרופיל חדש שנפתח במיוחד כדי לקדם ולרכז את שיתופי הפעולה בין האי לציבור הישראלי, כמו למשל יישום אחת הפעילויות החשובות של השנה עבור המגזר הגאה: נוכחות באירועי הגאווה בתל אביב וחסות למסיבה של הדרעק.

 

מי שמעוניין להשתתף בפעילות ואולי לזכות בחופשה זוגית בגראן קנריה חייב לעקוב אחר הפרופיל ולתייג בפוסט הפעילות את הפרטנר איתו היה מעוניין לטוס לחופשה. ההכרזה על המנצח תתבצע בפרופיל האינסטגרם של גראן קנריה והודעה אישית תשלח למנצח.

 

במהלך מצעד הגאווה, ב-10 ביוני, חברי המשלחת של גראן קנריה יקחו חלק פעיל במצעד, וימשיכו לקדם את היעד תוך חלוקת מתנות וחומרי הסברה כדי להזמין את הקהל הישראלי לגלות יעד שמקבל בברכה את התיירות הגאה בגאווה.

 

הפעילויות המתוכננות לחודש יוני בישראל מהוות צעד נוסף בקידום היחסים בין ישראל לגראן קנריה, אשר במגמת צמיחה מאז 2019, כשהקשר החל באמצעות קידום תיירות גסטרונומית. בשנת 2022, בנוסף לביקור הקרוב באירועי הגאווה בתל אביב, בוצעו מספר מפגשים בין הצדדים, כמו השתתפות גראן קנריה ביריד התיירות IMTM בישראל בחודש מרץ ולאחרונה, בחודש מאי, הגיעה משלחת של משפיעני רשת לגראן קנריה.

 

זהו היה ביקורה הראשון של קבוצת משפיענים ישראלים אהודים בקרב הקהילה הגאה שחוו ממקור ראשון את אחד משבועות הגאווה הפופולריים ביותר בעולם, זה של מאספלומאס. האירועים כוללים מסיבות, גאלות, חגיגות ומצעד ענק, הכל במאספלומאס, דרום האי, שם נמצא האזור עם כל המתקנים והשירותים הנדרשים עבור הקהילה הגאה.

 

המגזר הגאה בענף התיירות, ללא ספק, נישתי בעל עניין רב ושנת 2022, היא שנה של הזדמנויות חדשות לפתח אותו ולשפר את מעמדו של גראן קנריה כיעד גאה מוביל באירופה.