קיץ 2021 – הקיץ המושלם לביקור בגראן קנריה

גראן קנריה, מקום בו שומרים על רמת חיים גבוהה, לצד התפתחות מקצועית ואופק עסקי. אי שמגשים חלומות.

היחסים בין ישראל וגראן קנריה מתחממים ככל שהזמן עובר, בזכות פעילויות שונות לחיזוק היחסים בין שני היעדים, בזכות חזון של הנגשת היעד עבור הישראלים, ומיקסום ההנאה שניתן להפיק מחופשה באי.

פתיחת הגבולות של ישראל וספרד מאפשרת לשמיים להתחיל להתמלא בטיסות חדשות עם אלפי מטיילים ונופשים מלאים בתשוקה להרפתקאות, מנוחה וטבע.

אחרי תקופה ארוכה של סגר ועבודה מהבית, כשברקע מגיפה שאט לאט דועכת וחום הקיץ שכבר ממש איתנו , עונת הטיולים יצאה לדרך ואיתה ההצעות האטרקטיביות במחירים בלתי נתפסים לחצות את הים התיכון מתל-אביב ולנחות בלב האוקיינוס ​​ביבשת מיניאטורית: האי האדיר גראן קנריה.

הטיול מתחיל בבחירה בטיסה לאחד מהיעדים הישירים הזמינים בין ישראל לספרד, היצע שצפוי להתרחב ולגדול בחודשים אוגוסט וספטמבר, מה שלמעשה מאפשר ליהנות ולצבור חוויות נוספות באותו טיול בספרד, אם כבר נחתתם באחד היעדים האחרים. בין אם זה במדריד המדהימה או בברצלונה הצבעונית, שתיהן יכולות להיות עצירה קלה טרם המעבר לאיים הקנריים.

אל-על מציעה שלוש טיסות שבועיות לברצלונה במהלך יולי וצפויה להגדיל את התדירות ל-6 טיסות שבועיות באוגוסט. כמו כן, במהלך חודש יולי חודש הקו בין ת״א למדריד אשר פועל בימים ראשון וחמישי. באוגוסט יחולו שינויים והקו למדריד יפעל בימי שני וחמישי.

ארקיע מצידה מבצעת במהלך יולי טיסות בימי ראשון, שלישי וחמישי. כאשר באוגוסט החברה השהתה את טיסותיה ליעד ותחדשן במהלך ספטמבר עם שלוש טיסות שבועיות בימי ראשון, שלישי וחמישי. גם חברת התעופה וולינג חזרה לפעילות בין ברצלונה, בירת קטלוניה, לת״א, ומפעילה בחודש יולי טיסה שבועית בימי שישי, כאשר באוגוסט תתגבר את לוח טיסותיה ותפעיל 4 טיסות שבועיות בימים ראשון, שלישי, חמישי, ושישי. בספטמבר היא צפויה להפעיל שש טיסות שבועיות, בכל ימי השבוע למעט שבת.

אלטרנטיבות נוספות להגיע תוך קצת יותר מארבע שעות לספרד הן עם חברת התעופה אייר אירופה, שטסה למדריד פעמיים בשבוע ביולי, או איבריה, שמבצעת 4 טיסות שבועיות בימי שני, שלישי, חמישי ושישי.

לאחר מספר ימים של טיולים, קניות וספורט באחת משתי הערים החשובות ביותר בספרד, ממשיכים את החופשה על גבי טיסה ישירה, אחת מיני טיסות רבות שיוצאות הישר ללאס פלמאס, עיר הבירה של גראן קנריה, בפחות משלוש שעות.

ואם זה לא מספיק, למי מכם שמעוניין להימנע מלתכנן את הטיול בעצמו ולדאוג לכל הסידורים, אפשר למצוא חבילות טיולים מאורגנים שדואגים לכם להכל החל מרגע עלייתכם על המטוס עוד בישראל. ההצעות כוללות, כשהייה של שבוע לפחות, את כרטיסי הטיסה, המלונות הטובים ביותר ואפילו השכרת רכב כדי לא לפספס סנטימטר מתוך ה-240 קילומטרים של קו החוף המושלם של גראן קנריה.

לאלו שחושקים בחופשה ארוכה יותר, סוכנויות רבות מציעות שירותים עבור פעילויות ספורטיביות ותיירותיות, כמו מסלולי הליכה וביקורים באזורים שונים של האיים הקנריים, עם חלופות ואפשרויות לבצע התאמות לטיול עם ילדים, זוגות או חברים.

כל האפשרויות, כמובן, כוללות ביטוח רפואי עם גמישות לשינוי תאריכים או ביטול לנוחיות המטיילים, כדי שסוף סוף תוכלו להגשים ולממש את חופשת הקיץ שתמיד חלמתם עליה.