2 זוכים מאושרים זכו בחופשה זוגית לגראן קנריה

לשכת התיירות של גראן קנריה ערכה פעילות בה הפרס הוא חופשה לשני אנשים כדי ליהנות מאחד היעדים הספרדיים האטרקטיביים ביותר. הזוכה, יעל קאופמן, תקבל את הפרס באופן רשמי בספטמבר.

הפעילות נערכה במסגרת ביקור רשמי בתל אביב בחודש יוני האחרון במהלך שבוע הגאווה 2022. במהלך הביקור, נציגים מגראן קנריה פעלו על מנת להניע את התיירות הגאה הישראלית לעבר האי באמצעות פעילויות שונות.

בהתחשב בעובדה שאי זה נחשב ליעד מוביל באירופה עבור הקהילה הגאה, המטרה העיקרית הייתה למצב אותו בשוק הישראלי ולהציג את האטרקציות השונות בו החל מטבע ונופים, גסטרונומיה, אירועי תרבות ופנאי וכמובן אטרקציות אקסקלוסיביות לקהילה הגאה.

במהלך שבוע הגאווה ועל מנת לקבל חשיפה נרחבת יותר, בוצע קמפיין תקשורתי של הפעילות ובמסגרתה הוגרל הפרס, באמצעות הרשתות החברתיות של תכנית הבידור המפורסמת ערב טוב עם גיא פינס. בנוסף, משרד התיירות של גראן קנריה העניק חסות למסיבה של הליין הידוע ׳דרעק׳, שבה עודדו את הציבור להשתתף ולקחת חלק בפעילות.

כדי להשתתף, היה צריך לעקוב אחר חשבון האינסטגרם הרשמי של Go to Gran Canaria ולתייג בפוסט הפעילות פרופיל נוסף איתו היה מעוניין לנסוע לאי במידה ויזכה בפעילות.

מבין למעלה מ-1,500 העוקבים הראשונים של החשבון, זכתה בפעילות יעל קאופמן, שיחד עם חברתה ניצן אביטל יזכו לחוות ולגלות יעד חדש, שישראלים רבים טרם גילו.

כך, ינחתו צמד הישראליות בלאס פלמאס דה גראן קנריה כדי ליהנות מיותר מ-200 קילומטרים של רצועת חוף, מסלולי יין, נופי טבע מרהיבים לצד שטחים געשיים, וכמובן מנוחה בחופי מאספלומאס לצד הדיונות המפורסמות. בנוסף, הן יוכלו ליהנות מגסטרונומיה ייחודית של מטבח עילי מקומי, חיי לילה שוקקים, וכן ליהנות משופינג במרכזי קניות חדשים ללא מע״מ.

ההענקה הרשמית של הפרס תיערך בתל אביב על ידי נציג לשכת התיירות של גראן קנריה במהלך ביקור רשמי בספטמבר הקרוב. באותו יום, הזוכות ישתתפו במפגש של גראן קנריה עם משפיעני רשת ועיתונאים המתמחים בתיירות, המעוניינים להכיר וללמוד על אי ספרדי זה.

באותו ביקור, תהיה נוכחות חזקה לדמויות מפתח מגראן קנריה במסגרת האירוע הרשמי של משרד התיירות הספרדי בישראל, Shalom Spain. מדובר באירוע למיצוב ושיווק של יעדי ספרד בשוק התיירות הישראלי. במהלכו, בנוסף לעידוד תיירות כללית לגראן קנריה, יוצגו גם אפשרויות היעד לסגמנטים רלוונטיים נוספים כמו תיירות MICE, הקהילה הגאה ונסיעות עסקיות.

באירוע Shalom Spain, משתתפים כבדרך קבע מפעילי תיירות מקומיים מובילים, חברות תעופה, סוכני נסיעות, חברות לארגון נסיעות תמריצים, אנשי תקשורת ומדיה ושחקנים נוספים מהענף. במסגרת האירוע, מגיעים נציגים מלשכות התיירות של הקהילות האוטונומיות הספרדיות, הפונים לגורמים מעוניינים בישראל כדי לפתח תוכניות שיתוף פעולה והסכמי סחר.

כל הפעילויות של משרד התיירות הקנרי בישראל ממחישות את המחויבות של גראן קנריה לישראל, שהחל עוד בשנת 2019. אין ספק שמדובר ביעד חדש עבור הקהל הישראלי, עם פוטנציאל אדיר לארח קהלים שונים, והמבקרים בו ישמחו לחזור אליו בשנית.