משלחת רשמית מגראן קנריה תשתתף ב- 2002 Shalom Spain

ב-20 בספטמבר יתקיים האירוע בתל אביב וישתתפו בו נציגים מיעדים שונים בספרד המעוניינים לקדם את התיירות מישראל.

 האירוע Shalom Spain 2022 אושר ע״י מארגניו ונציגים מגראן קנריה מתכננים לנחות שוב בתל אביב כדי לחזק את מעמדו של האי בשוק הישראלי, כפי שהם עושים משנת 2019.

מאורגן על ידי TurEspaña, משרד התיירות של ספרד, Shalom Spain הוא כנס מקצועי של פגישות, חימום היחסים ושיתופי פעולה, המפגיש את נציגי הקהילות האוטונומיות הספרדיות עם נציגים בדרג ניהולי המכתיבים את הטון בענף התיירות בישראל. מטרת האירוע לאשר את האינטרס של ספרד בישראל כשוק וליצור הסכמים מסחריים לקידום התיירות.

באירוע ישתתפו נציגי חברות תעופה, סוכני נסיעות ועיתונאים, אשר יוכלו ללמוד על האטרקציות של גראן קנריה ויעדים נוספים, ועל הטרנדים לעונות הקרובות.

למשלחת מגראן קנריה יהיה דוכן באירוע בו נציגים מפלחי שוק שונים באי יקבלו את המשתתפים הישראלים ויציגו בפניהם את היעד, בנוסף לסדנאות ופגישות עסקיות.

הנציגים הקנריים יציגו את ההיצע לכל פלח תיירות חשוב. במובן זה, יהיו נוכחים נציגים מתיירות כללית, תיירות MICE ותיירות לקהילה הגאה, אשר יוכלו ליצור אינטראקציה עם עמיתיהם הישראלים ולתכנן עבודה משותפת ל-2022 ו-2023.

לגבי תיירות לקהילה הגאה, השהות בתל אביב תהווה הזדמנות חדשה לפגוש מומחים בתיירות מסוג זה ולהמשיך לפעול לקירוב אחד מהיעדים הגאים המובילים באירופה לקהל הישראלי. בחודש מאי השתתפה קבוצת משפיעני רשת מהקהילה הגאה בישראל במצעד הגאווה Maspalomas Pride וכמו כן, ביוני, גראן קנריה היו חלק מאירועי הגאווה בתל אביב.

כמו כן, ב-Shalom Spain ישתתפו מטעם גראן קנריה נציגים מהעולם העסקי, במטרה להתקרב למגזר היזמי הישראלי, ובמיוחד זה של סטארטאפים טכנולוגיים.

גראן קנריה הוא מרכז עסקי בעל תנאים נוחים והטבות מס עבור פרויקטים עסקיים מרחבי העולם אשר פותחים משרדים ומפתחים פרויקטים ארגוניים באי. מסיבה זו, הביקור בישראל מהווה הזדמנות עבור הקנריים ליצור קשר עם השוק המקומי ולשווק בפני דמויות מפתח בשוק העסקי אפשרויות השקעה וצמיחה ייחודיים.